Tarne

Eesti piires toimetame kauba kätte kliendi poolt märgitud pakiautomaati. Kui saadetist ei ole võimalik kliendi aadressile toimetada, siis saadetakse see kliendile lähimasse postkontorisse. Võtame sinuga kindlasti enne saatmist ühendust, kui konkreetsele aadressile ei ole võimalik pakki saata. Tavatarne teostatakse Eesti piires 2-3 päevaga, 2-7 päevaga EL / väljaspool EL riikidesse. Täpne tarneaeg kuvatakse kassalehel. Meie veebileht näitab alati toodete saadavust. Me ei kompenseeri ega vastuta kolmandate osapoolte viivituste eest kauba kliendile kohale toimetamisel. Kui sihtriik asub väljaspool Euroopa Liitu, siis võivad saadetisele rakenduda tollid või maksud. Klient vastutab ainuisikuliselt selliste maksude ja tollide tasumise eest. Iga riigi ja sihtkoha kohta võivad kehtida eritingimused – palun võta lisainfo saamiseks ühendust riigi vastava asutusega.

SmartPostItella Smartpost/Itella pakiautomaat – 3.00 €

Tarne 1-3 tööpäeva jooksul. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.

TASUTA transport tellimustele alates 70€

SmartPostItella SmartKuller – 6.00 €

Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul info paki saabumise kohta SMS-teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist.

Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati.

TASUTA transport tellimustele alates 70€

Omniva pakiautomaat- 3.00 €

Tarne 1-3 tööpäeva jooksul. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.

TASUTA transport tellimustele alates 70€

 

Tarne Euroopa Liitu ja väljaspool Euroopa Liitu

Meie koostööpartneriteks tarneks väljapoole Eestit on DHL Express ja FedEx. Kui Ostja on kassalehel vajalikud väljad täitnud, ilmuvad erinevad tarnevõimalused koos hindadega.

DHL Express

Kiire. Ukselt-uksele. Kulleri tarnitud.

Olles tellimuse vormistanud ja valinud tarnemeetodiks DHL Express saabub pakk teieni kuni 3 tööpäeva jooksul teie valitud aadressile. Teile saadetakse personaalne paki jälgimise kood, millega saate mugavalt paki teekonda jälgida.

fedex

Olles tellimuse vormistanud ja valinud tarnemeetodiks FedEx Economy/ Fedex Priority saabub pakk teieni mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul teie valitud aadressile. Teile saadetakse personaalne paki jälgimise kood, millega saate mugavalt paki teekonda jälgida.

 

Kauba tagastamine

  • Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
  • Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
  • 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
  • Ostja on kohustatud kaubad tagasi saatma või meile või meie vedajale üle andma esimesel võimalusel ning igal juhul mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates päevast, mil te teatasite lepingust taganemisest.
  •  Kaubad loetakse tähtaegselt tagastatuks, kui te olete need enne 14 päeva möödumist ära saatnud.
  • Kaupade tagastuskulu kannab ostja.
  • NewNovale OÜ tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Müüjal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kauba tagastamiseks täita vabas vormis tagastamisvorm ja saata see e-mail aadressile info@nothingneighbor.com

Kauba tagastamis(näidis)vorm:

Teatan käesolevaga, et taganen lepingust, millega ostsin järgmised:

toote/tooted:

tellisin/sain kätte: (kuupäev)

ostja nimi:

ostja aadress:

taganemise põhjus:

Kauba vahetamine

Toote/toodete vahetemiseks palun võtke meiega ühendust info@nothingneighbor.com